Kasjer

Lokalizacja: Stanisławów

Zakłady Mięsne Stanisławów są renomowanym producentem wysokiej jakości mięsa i produktów mięsnych. Nasza firma od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki starannie wyselekcjonowanym surowcom, tradycyjnym recepturom i dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku kasjera w naszym sklepie firmowym.

Zadania:

  • Obsługa klientów na kasie
  • Prowadzenie transakcji kasowych
  • Obsługa terminali płatniczych
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Dbanie o czystość i prawidłowe ułożenie towarów na stanowisku kasowym
  • Przyjmowanie dostaw towarów i ich rozpakowywanie
  • Wsparcie innych działań w sklepie w przypadku potrzeby

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kasjera będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, włączając w to prace w weekendy i święta
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Pomocna i pozytywna postawa wobec klientów
  • Dokładność i umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • Znajomość obsługi terminali płatniczych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w obrębie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy

kariera@stanislawow.com