Kierowca

Lokalizacja: Stanisławów

Zakłady Mięsne Stanisławów są renomowanym producentem wysokiej jakości mięsa i produktów mięsnych. Nasza firma od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki starannie wyselekcjonowanym surowcom, tradycyjnym recepturom i dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowca

Zadania:

  • Dostarczanie zamówień do klientów zgodnie z harmonogramem i wytycznymi
  • Załadunek i rozładunek towarów na terenie klientów
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdu oraz dbanie o jego utrzymanie w czystości i porządku
  • Dbałość o terminowość dostaw i jakość obsługi klienta
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacyjna i odpowiedzialność
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (poranny i popołudniowy)

kariera@stanislawow.com