Magazynier

Lokalizacja: Stanisławów

Zakłady Mięsne Stanisławów są renomowanym producentem wysokiej jakości mięsa i produktów mięsnych. Nasza firma od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki starannie wyselekcjonowanym surowcom, tradycyjnym recepturom i dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku magazyniera

Zadania:

  • Przyjmowanie towarów, sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem oraz dokonywanie ich rejestracji w systemie
  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Prowadzenie stanu magazynu oraz kontroli nad terminem ważności towarów
  • Obsługa wózków widłowych i innych urządzeń magazynowych
  • Prace porządkowe i utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych
  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie oraz chęć podnoszenia swoich umiejętności zawodowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (poranny i popołudniowy)

kariera@stanislawow.com